09.09.2014

Майстер-клас «Як вкласти велику ідею в коротке відео»


Рецепти від журі конкурсу THE NEXT BIG THING-2014

Друзі, триває прийом робіт на конкурс THE NEXT BIG THING−2014. До 30 вересня у вас є можливість надіслати своє відео на тему «МИР» та не тільки отримати визнання, а ще й стати власником камери GoPro Hero 3+ Black Edition.

Щоб зробити своє життя легшим, а вечір четверга цікавим, приходь в 11 вересня (четвер), о 16:00 на майстер клас «Як вкласти велику ідею в коротке відео» в кінотеатр «Оскар», ТРЦ «Gulliver».

Поділитись своїм досвідом та надихнути тебе на створення крутого ролика ми запросили: 

Олександра Ткаченка, генерального директора 1+1 медіа
Андрія Федоріва, засновника fedoriv.com
Андрія Шабанова, генерального директора «Просто Раді.О»

Буде можливість не тільки послухати, а й поспілкуватись та задати запитання. Чекаємо саме на тебе!

Нагадаємо, що цьогоріч THE NEXT BIG THING−2014 стане справжнім фестивалем короткого метру. Конкурс пройде у кілька етапів і стане випробуванням не лише таланту, але й витривалості. На першому етапі учасникам необхідно відзняти 3-х хвилинне відео на тему «Мир». Із 1 по 30 вересня ролик необхідно надіслати на адресу пітчингу http://media.1plus1.ua/pitching

З 1 жовтня розпочнеться голосування. А 13 жовтня за його результатами та рішенням журі буде оголошено 50 кращих робіт, автори яких вийдуть у півфінал. Для них «1+1 Медіа» проведе тренінг і за вихідні, 18 і 19 жовтня, вони повинні будуть відзняти і змонтувати нове відео на нову тему. 

21 жовтня у кінотеатрі «Оскар» в ТЦ «Gulliver» на фестивалі короткого метру THE NEXT BIG THING-2014 журі обере переможців.

Майстер-клас пройде:
Четвер, 11 вересня 
Початок о 16:00
Адреса: кінотеатр Оскар, ТРЦ «Gulliver», Спортивна площа, 1

Вхід вільний за попередньою реєстрацією