28.08.2014
Лідія Таран

Поради Лідії Таран як зробити успішну кар'єру на телебаченні

1. Бути сміливим
Не боятися братись за будь-яку роботу, яку в даний конкретний момент тебе просять виконати.

2. Бути працьовитим
Заробляти собі ім’я в тому колективі, в якому знаходишся. А це означає проявляти найкращі навички, які в тебе є.

3. Брати відповідальність
Не боятися братись за нову роботу, старатися і набувати досвід. Зусилля обов’язково оцінять, і навіть якщо їх не оцінять в одному місці, всі навички, набуті з натхненням і запалом, можуть бути використані в іншому місці. За що ви любите свою професію?
Робота — це суцільний кайф. Ти постійно знаходишся в центрі інформаційного поля, де відбувається найважливіше. Це те поле, де вирішується багато речей. Це те поле, в якому знаходяться люди, що рухають щось в країні. Це те поле, де продукуються важливі думки, де відбувається, власне, подія. Це інформаційне поле, я вважаю, найрозумнішим, найприкольнішим, і коли я з нього на довго випадаю, мені стає якось не по собі, і я починаю розуміти, що мені зле.

А за що ви можете її не любити?
Я дуже люблю свою роботу, і навіть не знаю... Правда, виникають труднощі, коли плануєш свою відпустку, та не знаєш на коли її планувати, бо ти не знаєш, як будуть розвиватись події і скільки в тебе буде часу присвячено роботі. Яка Ваша особиста думка щодо Вищої школи Media & Production, де ви викладаєте?
Я вважаю, якщо б в мої часи була така школа, я була б щаслива туди потрапити. Це шанс опинитись в середовищі людей, які можуть навчити практичних речей зі свого досвіду. А школа, яку створили в 1+1 медіа, максимально поєднана з живим телебаченням. І це дуже кльово, що є така можливість.