21.08.2014

«1+1 МЕДИА» ПРОВЕДЕ КОНКУРС КОРОТКОГО МЕТРУ

«1+1 Медіа» оголошує про старт пітчингу THE NEXT BIG THING-2014. Цього року конкурс пройде вчетверте і в абсолютно іншому форматі. Ми йдемо в ногу з часом і розуміємо, що короткий метр в епоху селфі та фільмів знятих на Go Pro, мобільні телефони чи то фотоапарати – саме те, що треба.

THE NEXT BIG THING-2014 стане справжнім фестивалем короткого метру. Конкурс пройде у кілька етапів і стане випробуванням не лише таланту, але й витривалості. Це унікальна можливість для талановитих людей заявити про себе, а для групи – знайти молоді таланти. Сфера діяльності не має значення, судитимуть учасників люди різних професій: телевізійники Олександр Ткаченко, Вікторія Лезіна-Масляна, шоу-бізнес представлятиме Олег Боднарчук, креатив і рекламу - Андрій Федорів, кіносферу - Михайло Іллєнко, радіо - Андрій Шабанов.

«Для нас пітічнг - це не тільки пошук ідей для реалізації, але в першу чергу, пошук людей, які здатні генерувати якісні ідеї. Цього року, з огляду на ряд обставин, ми вирішили провести нестандартний конкурс. Ми будемо шукати тих, хто може цікаво і доступно викласти свою думку в 3-х хвилинному відео. Для нас - це можливість побачити молодих, творчих людей, для них - можливість бути визнаними», - зазначила PR директор «1+1 Медіа» Світлана ПАВЕЛЕЦЬКА.

На першому етапі учасникам необхідно буде відзняти 3-х хвилинне відео на тему «Мир» - що наразі є найактуальнішим і найболючішим питанням для українців. Із 1 по 30 вересня цей ролик необхідно надіслати на адресу пітчингу http://media.1plus1.ua/pitching. Попередньо відібрані відео-ролики будуть опубліковані на сайті конкурсу.

1 жовтня розпочнеться голосування. А 13 жовтня за його результатами та рішенням журі буде оголошено 50 кращих робіт, автори яких вийдуть у півфінал. Для них «1+1 Медіа» проведе тренінг і за вихідні, 18 і 19 жовтня, вони повинні будуть відзняти і змонтувати нове відео на нову тему.

21 жовтня у кінотеатрі «Оскар» в ТЦ «Gulliver» на фестивалі короткого метру THE NEXT BIG THING-2014 журі обере переможців серед тих, хто пройде випробування на витривалість і впорається із завданням.

Партнери проекту: компанія «Go Pro», кінотеатр «Оскар» і «Просто Раді.О».