05.09.2014

ОЛЕКСАНДР ТКАЧЕНКО ТА ІНШІ ЧЛЕНИ ЖУРІ РОЗПОВІЛИ, ЯКІ РОБОТИ ХОЧУТЬ БАЧИТИ У КОНКУРСІ

В ефірі «Сніданку з «1+1» члени журі розповіли, які роботи хочуть бачити на конкурсі THE NEXT BIG THING-2014, та як надихатись на їх створення. «Ми обираємо не стільки професійну зйомку, скільки оригінальність ідеї, її унікальне втілення. Робота має бути такою, щоб ми зрозуміли: людина бачить цей світ широко й інакше, ніж більшість. На нашому телебаченні гостро не вистачає фільмів душевних, комедійних, спокійних. Після перегляду яких можна відчути, що життя іде. І за це варто боротись», - зазначив ОЛЕКСАНДР ТКАЧЕНКО, генеральний директор 1+1 медіа, а також додав, що переможців чекає не тільки GoPro у подарунок, а й непогані перспективи у майбутньому.

«Ми більше не шукаємо розважальні формати, тому що розуміємо: зараз це не на часі, люди зайняті іншим. Тому шукаємо талановитих людей, для яких важливо бути почутими», - наголосила PR директор 1+1 медіа СВІТЛАНА ПАВЕЛЕЦЬКА.

«Інколи геніальні ідеї приходять настільки несподівано! І наштовхнути на них можуть дуже нестандартні речі, починаючи з випитої філіжанки кави, з якої і може початись ваша короткометражка, і закінчуючи пролетівшим над вашими головами літаком. Надихайтесь!», - закликав АНДРІЙ ШАБАНОВ, генеральний продюсер «Просто Раді.О»

«Для мене дуже важливо, щоб у ваших робіт була дуже хороша, позитивна енергетика», - зауважила ВІКТОРІЯ ЛЄЗІНА-МАСЛЯНА, генеральний продюсер «1+1 Продакшн»

Нагадаємо, тема короткометражок – МИР.

Надсилайте свої роботи на http://media.1plus1.ua/pitching/ до 30 вересня та беріть учать у першому фестивалі короткометражок від «1+1 медіа»!